PL EN

Witam na stronie studia tatuażu JahooTattoo.

Maluje odkąd pamiętam. Zaczęło się od graffiti. Mieszkając jeszcze w Jastrzębiu, 14 lat temu, wpadła mi do ręki maszynka i tak do dziś w niej została. Pierwszy tatuaż wykonałem na sobie, później brat i znajomi. Chociaż jakość wykonania była nieporównywalna do tego, co robię dziś, było wielu chętnych. W tamtym czasie tatuaż jako sztuka stawiał swoje pierwsze kroki w Polsce. Bardzo szybko zainwestowałem w profesjonalny sprzęt, wiedząc, że tatuowanie to coś co chcę robić.
Swoje własne studio otworzyłem w 2008 roku w Świerklanach Dolnych. Moja praca jest dla mnie czystą przyjemnością. Nie ma znaczenia w jakim stylu tatuaż ma być wykonany, czy czarno biały czy kolorowy ponieważ w każdym czuję się dobrze. Indywidualnie podchodzę do każdego projektu, który musi satysfakcjonować jak i klienta tak i mnie.

Umów się i przekonaj na własnej skórze.

Oferta

» wykonywanie indywidualnych projektów klientów

» poprawianie gorzej wykonanych lub starych tatuaży

» bogaty zbiór gotowych wzorów

» chętnie służę radą jak dbać o higienę
w trakcie gojenia po zabiegach tatuażu

Higiena

Bardzo ważnym elementem pracy studia tatuażu jest higiena, która gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne, dlatego moje studio od początku istnienia stawia higienę na pierwszym miejscu.Pracuję tylko i wyłącznie na jednorazowym sprzęcie. Używam jednorazowych sterylnie pakowanych igieł, dziobów, sterylnych uchwytów oraz gumowych rękawiczek. Uważam, że zachowanie higieny pracy gwarantuje bezpieczeństwo zdrowia moich klientów.